Süpriz Jdownloader Panel Kırma Video Anlatım

'İptv Panel Adresleri Bulmak İçin Yöntemler' forumunda henike tarafından 28 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Sevgili Üyemiz Ziyaretçi ★ ★ ★ Sitemize Hoşgeldin. Daha iyi verim Almanız için Süper TV Keyfi Gold Üyelik . Gold Silver Paket Aldığımızda Adınıza Özel İptv Panel Üyeliği , LG Smart  TV , Android Tv ve Box Cihazlar İçin Özel İptv Oynatıcı Apk. , Enigma 2 Cihazlar  İçin Özel Kanal Listesi , Mag250 MAc  List Yükleme , Adet, Ve Tüm Gold Bölümlere Erişme Hakkı Verilir. 5 AYLIK GOLD SİLVER  ÜYELİK 70 TL Adınıza özel iptv panel ile birlikte . Silver Paket Gold İçin LUTFEN TIKLAYIN ★ ★ ★ ★ Sitemizde Digitürk , Tivibu , Smart Hesapları vermek Yayın Yapmak , Stream Link Vermek KEsinlikle YAsaktır. !!!
  2. Kampanya 

Duyuruyu Kapat

Merhaba Sitemizden Daha iyi Faydalanmak İçin Gold Üye Olmanızı Tavsiye Ediyoruz Neden mi ?

Adınıza Özel İptv Panel Üyeliği , LG Smart  TV , Android Tv ve Box Cihazlar İçin Özel İptv Oynatıcı Apk. ,Cccam Manager Apk . Mag Cihazlar için Kurulum Ve Tüm Gold Bölümlere Erişme Hakkı Enigma 2 Cihazlar  İçin Özel Kanal List

Kısa Bir Süre İçin 

5 Aylık Silver Gold + İptv Panel Üyeliği 69,99 TL
2 Aylık Silver Gold + İptv Panel Üyeliği 29,99 TL

1. henike

henike Uydu PortaL Üye UyduPortaL Üye
    • 113/152

Jdownloader kullanarak panel tarama

Hidden Content:
    **Hidden Content: You must click 'Like' before you can see the hidden data contained here.**

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Eylül 2015
  2. Darkline

Darkline Uydu PortaL Üye UyduPortaL Üye
    • 38/51

En iyisi winamp ve aimp dir arkadaşlar zamanım yok yoksa paylaşırdım jdownloder de kırılır ama yavaş en hizli şekilde onlarla kırılır.

ajdutin, keanuu, cvetkoc ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. henike

• 113/152

@Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... evet hocam alternatifler çoğaltılabilinir ama mantık aynı link doğrulaması yaptırmak.

4. Karizma

Karizma Kurucu Site Yetkilisi Kurucu
    • 273/253

@henike Çok güzel bir paylaşım olmuş emegıne elıne saglık hocam. Konuyu sabitliyorum

5. henike

• 113/152

Karizma bunu beğendi.
  6. Oscar

Oscar Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 83/101

usta dowland lingi koysaydın iyi olurdu emege saygı

muhendis1 bunu beğendi.
  7. akifhg

akifhg Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 123/152

8. beyti

beyti Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 48/51

tşkler

9. hurzati

hurzati Gold Hacker Gold Hacker
    • 163/202

teşekkürler.

10. Eray09

Eray09 sarhosum kolanya icerim UyduPortaL Üye
    • 183/202

bu j downloader i sitesinden indirdim pc gümledi dün :D olacak sey degil

11. henike

• 113/152

@Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... hocam ben uzun zamandır kullanıyorum sıkıntı yok açık kaynak kodlu bir yazılım sürekli güncelleniyor. indirme yönergelerini takip edin ve kurulum yaparken sürekli next next yapmayın bazen yazılım eklettirebiliyor size onu kabul etmeyin

xedox ve Eray09 bunu beğendi.
  12. akifhg

• 123/152

henike @Darkline winamp ve aimp ile oluyor dedi. nasıl oluyor bir bilgin var mı ?

13. henike

• 113/152

@Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... hocam listenizi oluşturuyorsunuz m3u olarak uzantısını değiştiriyorsunuz winamp çalma lisesine ekliyorsunuz ve play tusuna basıyorsunuz o sırayla deniyor ama bana jdownloader daha hızlı geldi aslında vlc +winamp + jdownloader vs bu programlarla aynı listeyi bulma süresini hesaplama yapılmalı hangisi daha hızlı diye

14. akifhg

• 123/152

saol @henike ama biraz yavaş gibi yada bi hata oluyor. bağlanıyor zaman aşımı diyor

15. competan

competan Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 133/152

sagol bir bakalim

16. Eray09

Eray09 sarhosum kolanya icerim UyduPortaL Üye
    • 183/202

bu sekil taratmalarda vcl ve ace player ayni isi görüyor. winmaple hic denemedim..

17. henike

• 113/152

Eray09 bunu beğendi.
  18. competan

competan Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 133/152

bir bakalim

19. burak61

burak61 Uydu PortaL Üye UyduPortaL Üye
    • 28/51

bir bakalim