Süpriz Panel Hacker Gold V1.0 - Şahbaz

'Yönetimden Duyurular' forumunda cork tarafından 4 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. Sevgili Üyemiz Ziyaretçi ★ ★ ★ Sitemize Hoşgeldin. Daha iyi verim Almanız için Süper TV Keyfi Gold Üyelik . Gold Silver Paket Aldığımızda Adınıza Özel İptv Panel Üyeliği , LG Smart  TV , Android Tv ve Box Cihazlar İçin Özel İptv Oynatıcı Apk. , Enigma 2 Cihazlar  İçin Özel Kanal Listesi , Mag250 MAc  List Yükleme , Adet, Ve Tüm Gold Bölümlere Erişme Hakkı Verilir. 5 AYLIK GOLD SİLVER  ÜYELİK 70 TL Adınıza özel iptv panel ile birlikte . Silver Paket Gold İçin LUTFEN TIKLAYIN ★ ★ ★ ★ Sitemizde Digitürk , Tivibu , Smart Hesapları vermek Yayın Yapmak , Stream Link Vermek KEsinlikle YAsaktır. !!!
  2. Kampanya 

Duyuruyu Kapat

Merhaba Sitemizden Daha iyi Faydalanmak İçin Gold Üye Olmanızı Tavsiye Ediyoruz Neden mi ?

Adınıza Özel İptv Panel Üyeliği , LG Smart  TV , Android Tv ve Box Cihazlar İçin Özel İptv Oynatıcı Apk. ,Cccam Manager Apk . Mag Cihazlar için Kurulum Ve Tüm Gold Bölümlere Erişme Hakkı Enigma 2 Cihazlar  İçin Özel Kanal List

Kısa Bir Süre İçin 

5 Aylık Silver Gold + İptv Panel Üyeliği 69,99 TL
2 Aylık Silver Gold + İptv Panel Üyeliği 29,99 TL

?

Gold v1.0 Programını kullanmayı istermisiniz ?

1. Kesinlikle İsterim ..

94 oy
    81.7%
  2. Evet isterim.

13 oy
    11.3%
  3. Bir deneyelim .

8 oy
    7.0%
  4. Bu konularda bilgim yok ..

0 oy
    0.0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. competan

competan Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 133/152

hani link nerde

akincik ve hlt42h bunu beğendi.
  2. sahbaz

sahbaz Admin Site Yetkilisi Admin
    • 143/152

gold üyeler zaten kullanıyor bu yazılımı

akincik bunu beğendi.
  3. competan

competan Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 133/152

hocam benmi bulamiyorum forumda sagol cevap icin bende yok

4. Karizma

Karizma Kurucu Site Yetkilisi Kurucu
    • 273/253

Hocam sen bızı bıraz daha tanı sonra yenıden gorusuruz. Bilmediğin eksik birşeyler var cünkü. 3 Aylık en basıt iptvciyim dıyenelrde 50 tl bir kere gorusurusun bırdaha muhattap bulamazsın sen 50 tl ye hem cccam alıyorsun onlarca paylaşım ve yazılım kusura bakmayın 50 tl yı bu hızmete bu anlayısa cok fazla gören içinde fesatlık bedavacılık ararım. Saygılarımla

saskin74, mario60, şanpablo ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. arabade

arabade Elite Member Elite Member
    • 183/202

++

adol925, saskin74 ve Karizma bunu beğendi.
  6. cihat60

cihat60 Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 83/101

Kardeşim beni yanlış anlama.Ben kendi adıma söylemedim.Yani bu ücret bazılarına fazla gelebilir manasına kullandım o kelimeyi.Yani birazda ucuz olmuş olsa daha çok üye bulunabilir demek istedim..Yani sürümden kazanmak misali...Eğer yanlış anlaşıldıysam kusura bakma...
    Peki programın full verilmesi mümkün olamazmı acaba...

Karizma bunu beğendi.
  7. sahbaz

• 143/152

usta gold üyeliğin devam ettikçe yazılımı kullanabilirsin. 3 ayda bir lisans yenileriz

cihat60 bunu beğendi.
  8. Karizma

• 273/253

Bunu yapimci ustamiz daha net cevaplar. Lakin ticaretinde degiliz bu isin site giserleri karsilansin kaynagimiz vs olsun yetiyor bize hem site vds de hem iptv vds iki ucret aylik oduyoruz. Soyledigim gibi full olmasi zaten mantiksiz ve satisa ggiriyor yinede sin soz @sahbaz ustanindir

mario60, cihat60 ve sahbaz bunu beğendi.
  9. sahbaz

• 143/152

usta yazılımı satmak isteseydik zaten satardık. biz gold üyelere bu yazılımı extradan hediye olarak veriyoruz. bir hafta önceye kadar zaten böyle bir şey vermiyorduk. ona rağmen arkadaşlarımız siteye destek olmak için gold üye oluyorlardı. biz yazılımı daha yeni vermeye başladık. amaç siteye destek olmaksa zaten böyle pazarlıklara gerek yok

baraneser, mario60, mht2000 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. cihat60

• 83/101

@Reis kardeş paypal ödemelerine sen bakıyorsun herhalde..Adresi verirsen ödeme yapalım bizimde bir katkımız olsun.

Karizma bunu beğendi.
  11. cihat60

• 83/101

Arkadaşlar paypal ile ödeme yapıldı..Bilginize

Karizma bunu beğendi.
  12. Kniv

Kniv Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 123/152

Bizler üvey evlatmiyiz Sahbaz ustam,maksat paylasmak degilmidir,su programi versenizde bizlerde faydalansak.!

13. Karizma

• 273/253

Kimse burda uvey evlat degil cumlelerini duzgun kur. Uvey evlat olsaydin uye dahi olamazdin. Bizler uvey evlatmiyiz emek veriyoruz. Onlarca bilgilerden faydalanirken ayrica ucretli veya ucretsiz paylasimlar yapilan sitenin yonetimine saygi duyman gerekir !!!!

14. sahbaz

• 143/152

hocam forum normal üyeler için de dünya kadar paylaşımla dolu. ücret ödeyip bize destek olan arkadaşlara ufak bir jest yaptık o kadar

frikxxx bunu beğendi.
  15. Kniv

• 123/152

Sevgili Reis hocam,ben burda bir saygisizlik yapmadim ve asla yapmam benim yasam anlayisima ters bir durum,
    eger ironi anlayisiniz saldirganliksa sorun degil uyeliktende atabilirsiniz.Burasi paylasimla ilgili bir site oldugu icin kücük bir ironi yapmak istedim,ister paylasirsiniz ister paylasmazsiniz yada burdanda atabilirsiniz sorun degil,sevgilerimle.!

Karizma bunu beğendi.
  16. Kniv

• 123/152

Eyvallah Sahbaz ustam saygi duyarim,ayrica tavirli yaklasimin icinde ayrica tesekkür ederim,saygilarimla.!

17. bora20

bora20 Uydu PortaL Usta UyduPortaL Üye
    • 48/51

sagol

18. Aydin

Aydin Uydu PortaL Üye UyduPortaL Üye
    • 33/51

Buna 50 tl vereceğime 50 gün uğraşır vlc combo yaparrım daha iyi..Tabi buda benim fikrim :)

19. sahbaz

• 143/152

yazılım için sizden para isteyen mi oldu? yazılımı gold üyelerimize hediye olarak veriyoruz. gold üyeler ise sitemize destek olan arkadaşlardan oluşuyor

20. Aydin

Aydin Uydu PortaL Üye UyduPortaL Üye
    • 33/51

Ayrıca destek konusuna gelince yazılanlara göre 1700 civarında uye var her bir üye günde bir defa reklamlara tıklarsa forum un maddi bir yönden sıkıntısı kalmayacak diye düşünüyorum.Açıkçası ben her gün olmazsa bile elimden geldiğince tıklamaya çalışıyorum..

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş